• 775 151 624
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nebyl vybrán žádný obrázek

Vivak

Array
Cena42,35 Kč
Cena bez DPH35,00 Kč

Popis

Čirá PET-G deska rozměr 300 x 300 x 1mm

VIVAK® - extrudovaná deska z termoplastického polyetylentereftalát - glykolu (PET-G). Materiál se vyznačuje vysokou rázovou houževnatostí i při teplotách pod bodem mrazu a výbornou odolností proti chemikáliím.

V provedení VIVAK bez UV ochrany je vhodný pro přímý styk s potravinami. Samozřejmostí je snadné dělení, opracování konvenčními nástroji, ohýbání za studena a zejména vynikající hluboké tažení za tepla, které umožňuje bezproblémové vytváření nejrůznějších 3D objektů.

Určen zejména pro výrobu displejů, cedulek, jmenovek, ochrany plakátů a obrazů, světelných boxů, 3D součástí, přepravek, technologických palet a zasklení.

Tváření za tepla VIVAK® - vykazuje mimořádné tepelně-tvářecí vlastnosti – vynikající kluznost a perfektní detailně tvarová reprodukovatelnost umožňují tvarování při nízkých teplotách a bez předsoušení. Ve srovnáni s jinými transparentními materiály je možné použít menší tloušťku při stejném účelu použití. Tepelná odolnost se pohybuje od -40 do +65°C.

Styk s potravinami VIVAK® - je vyráběn ze surovin vhodných pro přímý styk potravinami. Vyhovuje předpisům a direktivám Evropské komise pro kontrolu potravin a léčiv. Desky mohou být sterilizovány v etylenoxidu nebo pomocí záření gama. Pro styk s potravinami nejsou vhodné desky opatřené ochrannou vrstvou proti UV záření a barevné odstíny.

Požární odolnost VIVAK® – nehořlavost třídy B1 – těžce hořlavý. Materiál neobsahuje halogeny ani kadmium a je recyklovatelný. Plyny uvolňující se při hoření nejsou toxické.

 

Image

Klatovská 2/239, Plzeň - Litice, 321 00
Technické poradenství: +420 602 406 435
Objednávky: +420 775 151 624

Platební brána ComGate
Modelovací hmoty
Termoplasty
Levné formy a silikony
Pískovačky
Potisk textilu
© 2024 SILIKONY s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.