• 775 151 624
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otisk dětského obličeje na památku

Body Double je schválený materiál ACMI pro bezpečný styk s kůží. Silikon dokonale reprodukuje detail bličeje, rukou nebo jakékoliv části těla. Míchání 1A:1B podle objemu. Body Double míchejte lehce, aby se v materiálu nezachytil vzduch. Materiál drží i na vertiálních a obrácených površích (např. pod bradou).

Forma z Body Double je pružná a můžete v ní odlévat vosk, sádru (či Acrylic One s lepšími vlastnostmi), silikon nebo polyuretan, ale i další materiály. Na rozdíl od alginátů můžete použít Body Double formu znovu a znovu na libovolné množství odlitků. Alginát je oproti Body Double levnější.

Záleží jestli Vám stačí pouze jeden odlitek nebo je jich třeba více (odlitek vnoučka je hezký dárek pro prarodiče). Např. pro filmové speciální efekty kdy se dělají různé efekty pro filmy jako Harry Potter, Piráti z Karibiku, Spider Man, apod., se vyplatí jedna forma, kterou můžete opakovaně používat.

Pokud Vás tento nápad zaujal, tak se podívejte na balíček ze startovacích sad, který jsme vytvořili pro tento účel.

[1]
Naneste Body Double Release Cream na obličej. Přestože Body Double nedrží na lidské kůži, tak se zachytí kolem chloupků a vlasů. Body Double Release Cream byl speciálně vyvinut pro uvolnění ze všech povrchů, včetně vlasů a chloupků na lidské kůži.

[2]
Naneste Body Double Standard na obličej. Adiční silikon zajistí zachycení veškerých detailů kůže. Materiál drží i na vertiálních a obrácených površích (např. pod bradou). V nosních dírkách nechte místo, aby mohl model dýchat.

[3]
Po vytvrzení masky je nutno kolem ní vytvořit podpůrnou formu. Můžete použít sádrové obvazy nebo materiál přímo pro takové použití lasti-Paste II. Tato podpůrná forma zajistí správný tvar formy pro odlitek (nehrozí deformace odlitku).

[4]
Po vytvrzení podpůrné formy ji sundejte z masky.

[5]
Masku z Body Double opatrně sejměte z obličeje.

[6]
Maska jde z obličeje dobře sundat bez natržení a nemá prakticky žádné smrštění.

[7]
Ve formě je možné vytvořit odlitek z mnoha materiálů a s různými vizuálními efekty. Na fotografii je odlitek z polyuretanu Smooth-Cast obarveného hnědým pigmentem.

Další odkazy

Image

Klatovská 2/239, Plzeň - Litice, 321 00
Technické poradenství: +420 602 406 435
Objednávky: +420 775 151 624

Platební brána ComGate
Modelovací hmoty
Termoplasty
Levné formy a silikony
Pískovačky
Potisk textilu
© 2023 SILIKONY s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.