• 775 151 624
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Epoxidy

Tvrdší a silnější než jiné epoxidové pryskyřice, nabízejí vynikající fyzikální a výkonnostní vlastnosti včetně vyšší tepelné odolnosti. Odlévací pryskyřice se používají k výrobě nárazových nástrojů nebo přípravků a k zapouzdřování a zalévání.

Epoxidové nátěry se používají k ochraně 3D tisků, tuhých pěn a jiných povrchů. Laminovací pryskyřice se používají se skleněnými vlákny a jinými výztuhami k vytvoření nezničitelných, lehkých dílů pro kompozitní aplikace.

Epoxidové tmely se používají pro různé výrobní nebo sochařské aplikace, ať už tuhé nebo polotuhé. Tyto snadno použitelné systémy „ručně míchejte a nanášejte“ mohou být vysoce husté, texturované a otiskované pro výrobu umělé kůry stromů, vinné révy, kousky korálů bezpečné pro akvárium nebo prvky s tématem plamene a nízké hustoty používané pro vyztužení, výroba lehkých prvků a zaoblení pro kompozitní aplikace.

Image

Free Form Habitat Flex FR

Array
Cena3916,77 Kč
Cena bez DPH3237,00 Kč
Zvolte požadovanou verzi produktu
Množství -

Popis

Habitat je dvousložková epoxidová modelovací hmota, kterou lze zpracovávat ručně
Dokumenty

Habitat je dvousložková epoxidová modelovací hmota, kterou lze zpracovávat ručně a docílit tak detailních struktur. Neobsahuje ředidla ani ostatní těkavé látky (VOC) a vytvrdne za 16 hodin do velmi pevné a tepelně odolné hmoty, kterou je možné brousit a lakovat

Free Forem Habitat Black je možné použít v interiéru i exteriéru. Vzhledem k dobré přilnavosti k dřevu, akrylátovému sklu, PVC a pískovanému kovu je možné materiál použít i na různé opravy. Je vhodný např. i na ovrstvení polystyrenu.

Free Forem Habitat Fire Safe je možné použít v interiéru i exteriéru, ale také v akváriích (umělé korály, kameny apod. ). Je certifikován jako materiál bezpečný pro akvária.

Free Form Habitat Flex je možné použít v interiéru i exteriéru. Nejčastěji se používá na výrobu imitace větví do terárií nebo volier. Výrobek je dostatečně pružný a zároveň dostatečně pevný, aby si při úchopu plazem nebo ptákem zachoval tvar.

Vytvrzuje do polotuhé, velmi pevné, odolné a pružné hmoty.

Více informací o materiálu naleznete na následujících odkazech

Pokud kombinujete naše materiály s materiály jiných výrobců, proveďte předem zkoušku na malém vzorku.
Tekuté složky před použitím důkladně promíchejte.
Pokud jste s materiálem ještě nepracovali, proveďte si malý test.

Image

Klatovská 2/239, Plzeň - Litice, 321 00
Technické poradenství: +420 602 406 435
Objednávky: +420 775 151 624

Platební brána ComGate
Modelovací hmoty
Termoplasty
Levné formy a silikony
Pískovačky
Potisk textilu
© 2024 SILIKONY s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.