Levé ucho Pravé ucho

Speciální lepidla - Metalset A4/3-3


Cena s DPH6895,79 Kč
Cena bez DPH5699,00 Kč
Cena / kg:1017,08 Kč
Zvolte požadovanou verzi produktu
Množství
phoca_thumb_l_197_urebond
phoca_thumb_l_epoxydkleber
phoca_thumb_l_fedora-bow

Metalset A4
Výkonné epoxidové lepidlo, které se používá mnoho let ve všech částech americké armády, stejně jako všech velkých leteckých společností a výrobci automobilů na celém světě. A4 se používá pro stovky průmyslových použití a nabízí vynikající přilnavost na porézní i neporézní povrchy. Může být aplikován na svislé plochy bez průvěsu a tvrdne do druhého dne s minimálním smrštěním. Vytvrzený A4 nabízí dobré řezné vlastnosti (broušení, vrtání, řezání závitů), odolává zředěným kyselinám a rozpouštědlům. Aplikace zahrnují netěsnosti v potrubí, ventilů a nádrží (tj. plynové nádrže automobilů), lepení kotevních šroubů do dřeva, betonu a opravy kovových povrchů.

EA-40
Nízkoviskózní epoxidové lepidlo, které lze snadno přenášet v tenkých vrstvách, které jsou po vytvrzení téměř průhledné. Směsný poměr je 1:1 podle objemu. Při smíchání 2A: 1B podle objemu EA-40 dosáhne větší tepelné odolnosti a zlepšení fyzikálních vlastností. EA-40 je univerzální a lze jej použít pro mnoho různých použití. Např. zalévání desek plošných spojů, montáž šperků, opravy vodovodních baterií, apod. Tvůrci luků používají EA-40 jako vynikající transparentní laminovací epoxidové lepidlo. EA-40 je vysoce odolný proti vlhkosti a splňuje požadavky na výkonnost specifikace MMM-A-188, typ III.
Používá se hlavně jako Laminiermedium, lukostřelba luk a stavbě lodí.

Ure-Bond II
Vysoce výkonné polyuretanové lepidlo, které nabízí pevné a pružné spojení mezi mnoha různými povrchy. Ure-Bond je ideální pro lepení polyuretanu a dalších polymerních produktů k mnoha typům substrátů (např. omítky, dřevo, cement, kámen) a neporézních materiálů (jako je sklo, tvrdé plasty a různé kovy).
Doba zpracování je 5 minut při pokojové teplotě (22 °C). Po smíchání a nanesení trvá asi 60 minut než je plně vytvrzené a přináší silné a pružné spojení.
Ideální pro opravy polyuretanové formy.

Mohlo by vás také zajímat
Univerzální těsnění z VytaFlexu

Pokud kombinujete naše materiály s materiály jiných výrobců, proveďte předem zkoušku na malém vzorku.
Tekuté složky před použitím důkladně promíchejte.
Pokud jste s materiálem ještě nepracovali, proveďte si malý test.

Naši dodavatelé

Scroll to top