Levé ucho Pravé ucho

Napěněné materiály

FlexFoam-iT
Licí pěna (molitan). Vyrábí se 8 typů dle stupně napěnění od 2x až do 15x. FlexFoam-iT se používá na výrobu figurin, sedačky pro čalouníky (opravy sedaček do veteránů aut a motocyklů), jako výplň při balení cenných a choulostivých předmětů, pro divadelní a filmové dekorace (např. padající kameny a budovy) nebo jako dopad pro kaskadéry. Probarvuje se pigmenty So-Strong a na separaci se používá separátor Ease Release 2831. Jako povrchová ochrana více porézních pěn je vhodná novinka - natírací polyuretan Urecoat.

Foam-iT
Napěněná tvrdá licí pěna. Na rozdíl od klasické stavební pěny vyplní všechen prostor ve formě. Vyrábí se 8 typů dle stupně napěnění od 2x až do 18x. Foam-iT se používá pro divadelní a filmové dekorace, podpůrné formy, ale má i mnoho dalších použití v různých technických oblastech. Nespornou výhodou je velmi rychlé tvrdnutí. Probarvuje se pigmenty So-Strong, Foam-iT Black je vyroben v černé barvě.
Pro separaci se používá separátor Ease Release 2831.

Soma Foama
Napěněný adiční silikon. Vyrábí se ve 2 typech s napěněním 2x a 4x. Soma Foama se používá v protetice, filmovém průmyslu, ale najde použití i v různých technických oblastech. Předností Soma Foama je, že se oproti FlexFoam-iT spojí s adičním silikonem např. Dragon Skin nebo Ecoflex. Proto se používá jako výplň do masek, těhotenských bříšek, končetin nebo celých figurin či v erotických pomůckách. Probarvuje se pigmenty Silc-Pig. Pro separaci se používá separátor Ease Release 200.

Napěněné materiály

Ease Release 2831

Neobsahuje silikon na voskové a mýdlové bázi, separuje polyuretanové pěny.

EZ-Spray FlexFoam

Velmi vysoká rychlost odformování, která je pouhých 15 minut.

EZ-Spray Foam

Velmi vysoká rychlost odformování, která je pouhé 2 minuty.

EZ-Spray pistole

Stříkací pistole na naše produkty EZ-Spray.

Foam-iT

Používá se především pro výrobu soch a lehkých pevných dekorací pro divadlo a ...

Flexfoam-iT Serie

Používá se pro výrobu lehkých pružných dekorací pro film (padající budovy a ...

Soma Foama

Materiál se používá na výrobu silikonových masek a animatronických loutek.

Rotační odlévání dutých odlitků - více informací zde

Rotační odlévání jako levný způsob výroby dutých odlitků.

Výroba bezpečného meče - více informací zde

Jak reprodukovat rekvizity zbraní pro jeviště a filmová plátna? Tyto rekvizity jsou často používány ve velkých bitevních scénách a musí být snadno přenositelné a hlavně bezpečné pro samotné herce.

Naši dodávatelia

Scroll to top