Levé ucho Pravé ucho

Habitat Cast N Coat

Pružný licí natírací epoxid pro povrchové úpravy.

Cena s DPH29,56 €
Cena bez DPH24,43 €
Cena / kg:32,49 €
Váha
0,91 kg / balení

Pružný licí natírací epoxid pro povrchové úpravy.

Velmi viskózní, vysoce hustá epoxidová pryskyřice, která může být ještě zahuštěna pomocí Habitat "Folding Powder" pro aplikace na svislé plochy.

Habitat Cast N Coat ™ odolává ohni (ASTM E84, třída A), a proto je vhodný zejména pro aplikace , kde lze očekávat nároky na nehořlavost.

Především je vhodný pro aplikace v akváriích , teráriích, voliérách zvířat ( pro zoologické zahrady, veřejné prostory atp.

Habitat Část N Coat ™ se spojuje s různými materiály a může být aplikován jako ochranný / dekorativní nebo zpevňující nátěr na různé povrchy včetně EPS pěny.

Materiál se vytvrzuje do pevné hmoty se zanedbatelným smrštěním. Pigmenty SO Strong®, UVO® nebo Ignite® mohou být přidávány do tekutého materiálu N Coat ™ během míchání, aby se vytvořily různé barevné efekty. Vytvrzená epoxidová pryskyřice může být broušena a natřena akrylovými barvami.

Cast N Coat ™ funguje dobře jako povrchová úprava pro pěnové materiály. Vytváří lesklý, hladký a snadno barvitelný povrch a může se aplikovat jako ochranná nebo dekorativní vrstva na EPS nebo pevnou pěnu, stěnu, omítku, dřevo, PVC a další.

Pokud je třeba zvýšit viskozitu, je možné přidat 1 díl prášku Habitat Powder do 1 dílu složky B.

Více informací o materiálu naleznete na následujících odkazech

Pokud kombinujete naše materiály s materiály jiných výrobců, proveďte předem zkoušku na malém vzorku.
Tekuté složky před použitím důkladně promíchejte.
Pokud jste s materiálem ještě nepracovali, proveďte si malý test.

Naši dodávatelia

Scroll to top