Zde nakoupíte

Pružný licí natírací epoxid pro povrchové úpravy

Velmi viskózní, vysoce hustá epoxidová pryskyřice, která může být ještě zahuštěna pomocí Habitat "Folding Powder" pro aplikace na svislé plochy.

Habitat Cast N Coat ™ odolává ohni (ASTM E84, třída A), a proto je vhodný zejména pro aplikace , kde lze očekávat nároky na nehořlavost.

Především je vhodný pro aplikace v akváriích , teráriích, voliérách zvířat ( pro zoologické zahrady, veřejné prostory atp.

Habitat Část N Coat ™ se spojuje s různými materiály a může být aplikován jako ochranný / dekorativní nebo zpevňující nátěr na různé povrchy včetně EPS pěny.

Materiál se vytvrzuje do pevné hmoty se zanedbatelným smrštěním. Pigmenty SO Strong®, UVO® nebo Ignite® mohou být přidávány do tekutého materiálu N Coat ™ během míchání, aby se vytvořily různé barevné efekty. Vytvrzená epoxidová pryskyřice může být broušena a natřena akrylovými barvami.

Cast N Coat ™ funguje dobře jako povrchová úprava pro pěnové materiály. Vytváří lesklý, hladký a snadno barvitelný povrch a může se aplikovat jako ochranná nebo dekorativní vrstva na EPS nebo pevnou pěnu, stěnu, omítku, dřevo, PVC a další.

Pokud je třeba zvýšit viskozitu, je možné přidat 1 díl prášku Habitat Powder do 1 dílu složky B.

Naši dodavatelé

Scroll to top